Koncerty

Aktuální program, léta hraní, archiv koncertů..

 

2018

  • 9.12. (Ne) | Veselí nad Lužnicí – Veselý Flerjarmark – vánoční, charitativní – KD Veselí n. L. zač. 17:00
  • 9.9. (Ne) | Okolo jižních Čech 2018 – start České Velenice 11:00 kult. program 09:00 – 10:30 (sídl. Na Sadech) cíl J.Hradec cca 15:00 kult. program 13:00 – 15:00
  • 8.9. (So) | Jindřichův Hradec – Den Železnice zač. 15:00
  • 8.9. (So) | Dačice – Downtown tour zač. 12:00
  • 7.9. (Pá) | Okolo jižních Čech 2018 – časovka jednotlivců start 14:00 Český Krumlov kult. program 12:00 – 13:30 ( parkoviště pod poštou naproti pivovaru)
  • 6.9. (Čt) | Okolo jižních Čech 2018 – cíl cca 17:00 N.Bystřice (městský park u zimního stadionu) kult. program 15:00 – 17:00
  • 23.6. (So) | Jindříchův Hradec – Půlmaraton facebook
  • 20.6. (St) | Jindřichův Hradec – Masarykovo nám. zač. 10:30
  • 17.6. (Ne) | Telč – náměstí, společně s Jihlavským smíšeným pěveckým sborem Melodie zač. 18:15
  • 16.6. (So) | Soběslav – Festival Dobrovol facebook zač. 16:00
  • 10.6. (Ne) | Pusť kačku, Areál Lídy Polesné, Suché Vrbné zač. 14:30
  • 31.5. (Čt) | Jindřichův Hradec – Výchovný ústav – trhy zač. 15:00
  • 5.5. (So) | Jindřichův Hradec – Železnice dětem odkaz zač. 13:00 a 15:00
  • 29.3. + 30.3. + 31.3. (Čt, Pá, So) | Č. Budějovice – pašije s Víťou Marčíkem | Velikonoční hrkání České Budějovice
  • 23.2. (Pá) | Ples Borovany | Ples přátel fyzioterapie zač. 20:00
  • 3.2. (So) | Strmilov zač. 13:00
  • 19.1. (Pá) | J.Hradec – KC Jitka – MATURITNÍ PLES OA 4.A + 4.B zač. 20:00
  • 11.1. (Čt) | J.Hradec – Česká spořitelna zač. 18:00

2017

  • 20.12. (St) | Jindřichův Hradec – Lucky Pery – vánoční vystoupení zač. 19:00
  • 13.12. (St) | Soběslav – Fara církve Evangelické – vánoční vystoupení zač. 18:00
  • 10.12. (Ne) | Veselí nad Lužnicí – Veselý Flerjarmark – vánoční, charitativní – KD Veselí n. L.| zač. 16:30 – 16:45 a 17:30 -17:45
  • 1.12. (Pá) | J.Hradec – KC Jitka – MATURITNÍ PLES SZŠ 4.A + 4.B | zač. 20:00
  • 11.11. (So) | Žirovnice – Svatomartinský lampiónový průvod zač. 17:00
  • 3.9. (Ne) | Okolo Jižních Čech – Dačice – Jindřichův Hradec | Okolo Jižních Čech
  • 2.9. (So) | Dačice – Downtown tour zač. 12:00
  • 1.9. (Pá) | Okolo Jižních Čech – České Velenice – Nová Bystřice | Okolo Jižních Čech
  • 31.8. (Čt) | Okolo Jižních Čech – České Budějovice – Tábor | Okolo Jižních Čech
  • 14.7. (Pá) | Suchdol nad Lužnicí – Bubenicko-rockový festival zač. 19:00
  • 26.6. (Po) | Jihlava – v rajském dvoře Hotelu Gustav Mahler, „Setkání s Melodií“ – z cyklu koncertů Jihlavského smíšeného pěveckého sboru Melodie. 18:00
  • 24.6. (So) | Jindřichův Hradec – Půlmaraton facebook
  • 17.6. (So) | Soběslav -Festival Dobrovol facebook
  • 11.6. (Ne) | České Budějovice – benefiční závod kachniček www.pustkacku.czwww.imy-sdruzeni.cz zač. upřesníme
  • 2.6. (Pá) | Telč – společenský sál v Panském dvoře – benefiční koncert ve prospěch spolku „Srdíčkáři“ zač. 18:00
  • 26.5. (Pá) | J.Hradec – Muzejní noc www.mjh.cz zač. 18:00 -21:00
  • 25.5. (Čt) | J.Hradec – Výchovný ústav zač. 15:00
  • 1.5. (Po) | Týn nad Vltavou www.muzeumsemenec.cz zač. upřesníme
  • 13.4. – 15.4 (Čt – So) | Č. Budějovice – pašije s Víťou Marčíkem zač. upřesníme

2016

  • 3.12. (So) | Pluhův Žďár – Vánoční trhy zač. 10:00
  • 26.11. (So) | Příbraz – Po stopách Jacka Ferneta – orientační cyklistický závod jackfernet.cz zač. 17:45
  • 19.11. (So) | Jindřichův Hradec – Kaple sv. Máři Magdalény zač. 16:00
  • 11.11. (Pá) | Žirovnice -Svatomartinský lampiónový průvod zač. 17:00
  • 1.10. (So) | Třeboň – Jabkobraní zač. 11:30 a 13:30
  • 24.9. (So) | Deštná – Lázně zač. 16:00
  • 15.7. (Pá) | Suchdol nad Lužnicí – Festival
  • 26.6. (Ne) | Nová Bystřice zač. 18:00
  • 25.6. (so) | Jindřichův Hradec – Půlmaraton zač. 14:45, 15:15, 16:15, 20:30
  • 10.6. (Pá) | Strmilov – Noc kostelů – v evangelickém kostele nockostelu.cz zač. 19:00
  • 27.5. (Pá) | Soběslav – Rolničkování zač. 19:00
  • 26.5. (Čt) | Jindřichův Hradec – Výchovný ústav zač. 14:00
  • 14.5. (So) | Plovárna – Jindřichův Hradec – Proutek na plovárně (plakát)
  • 1.4. (Pá) | Berlín – XII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Svátek jara“
  • 31.3. (Čt) | Praha – XII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Svátek jara“ – Praha 1 – Hybernská 4 17:00
  • 28.3. (Po) | Teplice – XII. mezinárodní festival pro děti a mládež „Svátek jara“ – DK Teplice – Mírové náměstí 2959 17:00
  • 26.3. (So) | Jindřichův Hradec – Velikonoční veselice
  • 24.- 25.3. (Čt – Pá) | České Budějovice – Velikonoční hrkání s Víťou Marčíkem
  • 23.3. (St) | Jindřichův Hradec – nám. Míru – Město dětem 15:30 – 16:00
  • 4.3. (Pá) | České Budějovice – ples zač. 20:00
  • 20.2. (So) | Lásenice – dětský karneval

2015

  • 12.12. (so) | Pluhův Žďár – zač. 10:00
  • 9.12. (st) | J.Hradec – nám. Míru – zač. 17:00
  • 29.11. (ne) | Plavsko – Rozsvícení vánočního stromu zač. 17:30
  • 28.11. (so) | Plasná – Otevřený Dvůr zač. upřesníme
  • 11.11. (st) | Žirovnice – průvod městem Svatomartinský lampionový průvod zač. 17:00
  • 22.09. (út) | Koncert a workshop v Bazalce – České Budějovice centrumbazalka.cz
  • 19.09. (so) | Kamenice nad Lipou zač. 13:00
  • 12.09. (so) | Malý Pečín zrušeno
  • 3.-6.09. (čt-ne) | Okolo Jižních Čech
  • 08.08. (so) | Hrad Lipnice zač. 18:00
  • 25.07. (so) | Mnich (u Deštné) zač. 18:00
  • 19.07. (ne) | ZOO Dvůr Králové ZOO Dvůr Králové 11:30 – 12:00
  • 18.07. (so) | ZOO Dvůr Králové ZOO Dvůr Králové 17:00 – 18:00
  • 17.07. (pá) | Bubenicko-rockový festiválek v Suchdole nad Lužnicí zač. 19:00
  • 19.06. (pá) | J.Hradec – festival Živý Hradec – civisnovus.cz
  • 05.06. (pá) | J.Hradec – Výchovný ústav – Trhy zač. 14:00
  • 29.05. (pá) | Č. Budějovice – Galerijni noc u Žáby – Pijatristické náměstí zač. upřesníme
  • 24.05. (ne) | J.Hradec – městská plovárna – benefiční koncert – proutek.cz
  • 05.04. (ne) | Č. Budějovice – pašije s Víťou Marčíkem
  • 04.04. (so) | J.Hradec – Velikonoční veselice, park u 15. poledníku – civisnovus.cz
  • 03.04. (pá) | Č. Budějovice – pašije s Víťou Marčíkem
  • 02.04. (čt) | Č. Budějovice – pašije s Víťou Marčíkem
  • 13.02. (pá) | Jindřichův Hradec – KC jitka – ples GVN zač. 20:00
  • 06.02. (pá) | Jindřichův Hradec – KC jitka – ples Obchodní akademie T. G. Masaryka 4.B zač. 20:00

2014

  • 10.12. (st) | J.Hradec – nám. Míru zač. 17:00
  • 6.12. (so) | Pluhův ždár – Vánoční trhy zač. 10:00
  • 29.11. (so) | Plasná – Otevřený dvůr zač. 14:00
  • 29.11. (so) | Jemnice – Vánoční trhy zač. 11:30
  • 29.9. (po) | Č. Budějovice – KD Slávie – Waldorf One World 18:00-20:00
  • 4-7.9. (čt-ne) | Okolo Jižních Čech
  • 4.9. (čt) | Okolo Jižních Čech – Protivín zač. kult. programu 10:00 – 11:30 / Masarykovo náměstí
  • 4.9. (čt) | Okolo Jižních Čech – Tábor zač. kult. programu 13:00 – 15:30 / Odpočinková zona Komora
  • 5.9. (pá) | Okolo Jižních Čech – N.Bystřice zač. kult. programu 13:00 – 15:00 / Městský park
  • 6.9. (so) | Okolo Jižních Čech – Třeboň zač. kult. programu 09:00 – 10:30 / Masarykovo náměstí
  • 7.9. (ne) | Okolo Jižních Čech – Týn n. Vltavou zač. kult. programu 09:00 – 10:30 / Nám. Míru
  • 7.9. (ne) | Okolo Jižních Čech – J.Hradec zač. kult. programu 12:00 – 14:30 / Ul. Klášterská
  • 26.7. (so) | Deštná – Slavnosti města
  • 18.7. (pá) | Suchdol nad Lužnicí – festival zač.19:30 (plakát)
  • 19.6. (čt) | J. Hradec – Výchovný ústav zač.15:00
  • 15.6. (ne) | Radenin u Tabora
  • 13.6. (pá) | J. Hradec – Střelnice – Vystoupení s baletem zač.18:00
  • 5.6. (čt) | Č. Budějovice – benefice pro o. s. Roska – náměstí 16:25 – 16:45
  • 1.6. (ne) | Žirovnice – Den dětí
  • 26.4. (so) | Jindřichův Hradec – Do práce na kole (plakát)
  • 19.4. (so) | Jindřichův Hradec – Velikonoční veselice (plakát)
  • 17-18.4. (čt-pá) | Velikonoční hrkání (odkaz)
  • 12.4. (so) | Plasná u Kardašovy Řečice – Otevřený dvůr – Velikonoční trhy (plakát)
  • 29.1. (st) | Jindřichův Hradec 5.ZŠ – vystoupení pro školu
  • 26.1. (ne) | SOCHU! SOCHEJ! SOCHEJME! a Gurmánský víkend (plakát) – zač. 11:00 hod
  • 24.1. (pá) | Jindřichův Hradec KC Jitka – Maturitní ples GVN | zač. 19:30
  • 11.1. (so) | Jindřichův Hradec DDM | zač. 17:00

2013

  • 14.12. (so) | Jemnice | zač. 13:30
  • 11.12. (st) | J.Hradec – nám. Míru | zač. 17:00
  • 10.12. (út) | Vánoční trhy VŠE J.Hradec | zač. 10:45, zač. 16:00
  • 7.12. (so) | Kaple sv.Máří Magdaleny – Benefiční koncert pro organizaci ROSKA | zač. 16:00
  • 7.12. (so) | Pluhův Žďár – Vánoční Jarmark | (plakát) – zač. 10:00 hod
  • 30.11. (so) | Plasná – Otevřený dvůr | Otevřený dvůr (plakát) – zač. 13:00 hod
  • 28.9. (so) | Deštná | zač. 16:00 hod
  • 5.+6.+7.+8.9. | zahájování a ukončování cykl. závodů – časy a místa hraní upřesním
  • 29.6. (pá) | Hříběcí | Independent fest 2013
  • 6.6. (čt) | České Budějovice | pro organizaci Roska (plakát) – zač. 14:00
  • 30.5. (čt) | Jindřichův Hradec | Výchovný ústav – zač. 14:00
  • 8.5. (st) | Jindřichův Hradec | Tyršův stadion – zač. 13:00
  • 27.4. (so) | Myslotín
  • 19.4. (pá) | Jindřichův Hradec | MŠ Vajgar
  • 23.3. (so) | Plasná | Otevřený dvůr (plakát) – zač. 15:00 hod
  • 8.2. (pá) | Dolní Pěna | zač. 18:00
  • 25.1. (pá) | Rantířov u Jihlavy | charitativní ples – zač. 21:00
  • 18.1. (pá) | Jindřichův Hradec | Střelnice – ples – 50 let 3ZŠ – zač. 20:00

2012

  • 8.12. (so) | Pluhův Žďár | Vánoční trhy – zač. 10:30
  • 18.1. (so) | Pluhův Žďár | Vánoční trhy – zač. 10:30
  • 8.12. (so) | Pluhův Žďár | Vánoční trhy – zač. 10:30
  • 4.12. (út) | Jindřichův Hradec | Vánoční trhy – VŠE – zač. 10:45
  • 2.12. (ne) | Novosedly n. Nežárkou | Vánoční trhy – zač. 13:30
  • 2.12. (ne) | Jindřichův Hradec | Zahradnictví Florianus – zač. 11:30
  • 1.12. (so) | Plasná | Otevřený dvůr – zač. 15:00
  • 10.11. (so) | Příbraz | zač. 16:00
  • 6.10. (so) | Jindřichův Hradec | U Langrů – zač. 17:00
  • 23.9. (ne) | Jindřichův Hradec | hřiště pod Gymplem(tenisové kurty) – zač. 13:00
  • 21.9. (pa) | Jindřichův Hradec | fotbalové hřiště sídl. Vajgar – zač. 8:45
  • 9.9. (ne) | Borovany | ZOO – zač. 15:00
  • 8.9. (so) | Jindřichův Hradec | Pivní slavnosti – zač. 13:00
  • 24.5. (čt) | Jindřichův Hradec | Výchovný ústav JH – trhy – zač. 16:00
  • 8.5. (út) | Jindřichův Hradec | Tyršův stadion – zač. 15:40
  • 5.4. (pá) | České Budějovice | Pašijový pochod
  • 31.3. (so) | Plasná | Otevřený dvůr (plakát) – zač. 15:00
  • 13.1. (pá) | Jindřichův Hradec | Nekuřácký ples – sál Střelnice – zač. 19:00

2011

  • 9.12. (pá) | Jindřichův Hradec | KC Jitka – zač. 20:00
  • 8.12. (čt) | Jindřichův Hradec | kostel sv. Jana Křtitele – Chvála zpěvu – zač. 17:00
  • 3.12. (so) | Jindřichův Hradec | kaple sv. Máří Magdaleny – zač. 15:00 hod
  • 3.12. (so) | Pluhův Žďár | Trhy – zač. 11:00 hod
  • 29.11. (út) | Jindřichův Hradec | Fakulta managementu – 10:00 a 16:00
  • 26.11. (so) | Plasná | Otevřený dvůr – zač. 14:00 hod
  • 18.9. (ne) | Moraveč | akci pořádá FSČCE Nové Město na Moravě (plakát) – zač. 15:00
  • 15.9. (čt) | Jindřichův Hradec | Langrův dům – vernisáž – zač. od 16:00
  • 4.9. (pá) | Borovany | ZOO – zač. 14:00
  • 3.9. (so) | Jindřichův Hradec | Pivní slavnosti – zač. od 13:00 a od 18:15
  • 2.7. (so) | Roseč | Houbový park – zač. 15:00
  • 2.7. (so) | Jindřichův Hradec | Akce Cihla – Náměstí Míru – zač. 10:00
  • 16.6. (čt) | Jindřichův Hradec | výchovný ústav – zač. 15:00
  • 13.6. (po) | České Budějovice | Akce Cihla – zač. 13:00
  • 5.6. (ne) | Borovany | ZOO – zač. 14:00 (odjezd 12:00)
  • 22.4. (pá) | České Budějovice | Pašijový pochod – Piaristické náměstí – zač. 12:00
  • 16.4. (so) | Plasná | otevřený dvůr – plakát
  • 5.3. (so) | Lásenice | Dětský karneval – zač. 15:30
  • 21.1. (pá) | Rantířov | Charitativní bál

2010

  • 19.12. (ne) | Mníšek | soukromá besídka – zač. 15:00
  • 4.12. (so) | Jindřichův Hradec | vystoupení pro o.s. Roska – čas a místo upřesníme
  • 28.11. (ne) | Jindřichův Hradec | zahradnictví Florianus – trhy – zač. 14:00
  • 27.11. (so) | Plasná | Předvánoční otevřený dvůr – zač. 14:00
  • 6.11. (so) | Jindřichův Hradec | Hvězdárna – schůze Astronomické spol. – zač. 10:00
  • 5.10. (út) | Jindřichův Hradec | Postavme školu v Africe – horní náměstí od 15:00
  • 18.9. (so) | Příbraz | Příbrazský plaváček – od 15:00
  • 11.9. (so) | Políkno | sraz rodáků – od 15:00
  • 4.9. (so) | Jindřichův Hradec | Pivní slavnosti – od 15:00 a 19:00
  • 3.9. (pá) | Jindřichův Hradec | u Dada klubu – otvírání nového občerstvení – od 16:00
  • 29.6. (út) | Stráž nad Nežárkou | 11:00, 12:30, 14:00
  • 14.6. (po) | České Budějovice | Akce cihla – 13:00 hod.
  • 10.6. (čt) | Jindřichův Hradec | Trhy – výchovný ústav – čas upřesníme
  • 27.3. (so) | Jindřichův Hradec | Střelnice – Skautský jarní ples – čas upřesníme
  • 27.3. (so) | Plasná | Velikonoční otevřený dvůr – 13:00 – 13:30 hod.
  • 21.3. (Ne) | Jindřichův Hradec | Střelnice – Akce Slunéčko – čas upřesníme
  • 13.3. (so) | Jindřichův Hradec | KC Jitka – benefice Proutek – 20:00 hod.
  • 27.2. (so) | Jindřichův Hradec | plavecký stadion – 9:00 hod.
  • 18.2. (čt) | České Budějovice | multikino – Zamilovaná Afrika – 15:30 a 16:30 hod.

2009

  • 28.11. (so) | Plasná u Kardašovi Řečice | otevřený dvůr – začátek 14:00
  • 24.11. (út) | Jindřichův Hradec| zahájení ME ve futsale hráčů do 21let – zač.18:00hod. Vše možno vidět v přímém přenosu na www.videosport.cz
  • 25.10. (ne) | Jindřichův Hradec | náměstí Míru – Zažít město jinak (pouliční slavnost)
  • 7.10. (st) | Jindřichův Hradec | Masarykovo náměstí – Postavme školu v Africe – začátek 15:00
  • 2.10. (pá) | živé vystoupení na ČT2 v pořadu Dobré ráno – od 6:30 do 7:00
  • 5.9. (so) | Jindřichův Hradec | Tyršův stadion – Pivní slavnosti – ve 14:00 a v 18:00
  • 27.6. (so) | Kardašova Řečice | Pouť – začátek 14:30
  • 27.6. (so) | Jindřichův Hradec | Akce cihla – začátek 10:00
  • 17.6. (so) | Tábor | Multižánrový festival Kotnov – začátek 18:00 (u Bechyňské brány)
  • 15.6. (po) | České Budějovice | Akce cihla – začátek 13:00
  • 16.4. (čt) | Jindřichův Hradec | Střelnice – akce Slunéčko (16:00) – info
  • 4.4. (so) | Nová Včelnice | bude upřesněno
  • 23.01. (pá) | Jindřichův Hradec | Jitka – zahájení plesu – začátek 20:00

2008

  • 14.12. (ne) | Jindřichův Hradec | zámecký mlýn – trhy – 13:00 až 16:00
  • 12.12. (pá) | Políkno | pořádá Domov pro matky s dětmi – začátek 16:00
  • 29.11. (so) | Plasná | trhy – začátek 13:00
  • 29.11. (so) | Jindřichův Hradec | plavecký stadion – začátek 8:45
  • 18.10. (pá) | Jindřichův Hradec | DDM – postavme školu v Africe (18:00)
  • 15.10. (st) | Jindřichův Hradec | náměstí Míru, postavme školu v Africe (15:30)
  • 26.9. (pá) | Soběslav | oslava 15 let Diakonie CCE – střediska Rolnička
  • 06.9. (so) | Jindřichův Hradec | Pivní slavnosti – Tyršův stadion
  • 06.9. (so) | Jindřichův Hradec | Pivní slavnosti – Tyršův stadion
  • 28.6. (so) | Kardašova Řečice | pouť – začátek 17:50
  • 28.6. (so) | Jindřichův Hradec | Akce cihla – začátek 10:00
  • 18.6. (st) | Jindřichův Hradec | kostel sv. Jana Křtitele – začátek 17:00
  • 16.6. (po) | České Budějovice | Akce cihla – začátek 13:00
  • 14.6. (so) | Bukovany u Příbramy | festival v dětské léčebně
  • 07.6. (so) | Bechyně náměstí | začátek 20:00
 

Partneři