CD Hakuna Matata

NATURAL

obal CD Hakuna Matata - Natural Toto už je druhý počin našeho orchestru Hakuna Matata. Nahrávání proběhlo ve dnech od 29. - 30. června 2009 v Žirovnici ve studiu Hacienda. Majordómem studia je náš kamarád Miloš Doležal zvaný Dodo, který se o nás po celou dobu nahrávání výborně staral. Dodo si též pohrál i se zvukovou stránku alba, v čemž mu pomohl jeho synátor Dodo mladší. No a vzhledový výraz desky si vzal na triko Olda, který tak završil celkovou ideu - tedy Natural.

CD obsahuje 7 skladeb:

 1. Obygamba (2:03)
 2. Bláznivý počasí (1:49)
 3. Džungle (1:44)
 4. Natural (2:23)
 5. Bez názvu (1:56)
 6. Valčíček (2:07)
 7. Kamanavali-li (2:36)

Stáhnout celé album

Poděkování

Miloš Dodo Doležal, Mirka a Olda Mácovi, Eliška, Jana Kolářová, Pepa Snížek, Yenda Hodina, všem rodičům dětí, které navštěvují rytmické kurzy Hakuna Matata.

PRVNÍ CD (bez názvu)

obal CD Hakuna Matata První CD dětského rytmického orchestru Hakuna Matata bylo živě nahráno na statku v Plasné u Jindřichova Hradce 11.6.2006. O zvuk a mix se postarali Tomáš Brůha a I.V.O. Machač. Graficky zpracoval I.V.O. Machač. CD obsahuje kromě audio záznamu také fotografie ve formátu JPG (autory fotografií jsou Mirka Mácová a Iva Kubičová).

CD obsahuje 5 skladeb:

 1. Tajko (3:11)
 2. Podzimní (1:30)
 3. Taneční (1:20)
 4. Indiánská (2:38)
 5. Kamanavali (2:34)

Stáhnout celé album

Poděkování

Mirka a Olda Mácovi, Eliška, Jana Kolářová, Dana Princová, občanské sdružení Proutek, starosta Kardašovi Řečice Petr Nekut, starosta Pluhova Žďáru Radim Beneš, Tomáš Mlejnek, Gidžák a všem rodičům dětí, které navštěvují rytmické kurzy "Hakuna Matata".